Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


pro 04

Pomozte nám pohybem

Chodíte? Běháte? Jezdíte na kole nebo na vozíčku? Potom bychom od vás potřebovali pomoc! Nadace ČEZ nám daruje 100 tisíc korun na rekonstrukci koupelen pacientů, ale musíme si je do konce prosince "vypohybovat". Stáhněte si apliakci na http://www.pomahejpohybem.


Více
říj 23

Hospic v prostorech Rokycanské nemocnice

Už se to blíží. Za chvíli nás najdete v našem dočasném exilu v Rokycanech, protože v Plzni se bude bourat, abychom měli na jaře zbrusu nové výtahy. Držte nám prosím palce, bude to fuška. Ale určitě to zvládneme, my i pacienti.


Více
říj 01

Rokycany - zpáteční

Už dlouho to plánujeme, řešíme - a teď nastal čas dát to vědět celému širému světu. Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na pár měsíců celý hospic přestěhuje do prostor Rokycanské nemocnice.


Více
říj 01

Mše svatá na svátek sv. Lukáše, patrona lékařů

Dovolujeme si Vás pozvat na mši svatou pro lékaře, případně i další zdravotníky, která se koná v našem hospici dne 18. 10. od 16:30 (svátek svatého Lukáše) – slouží emeritní biskup František Radkovský. Po mši bude připraveno malé občerstvení.


Více
zář 27

Osobní pozvání na sobotní koncert

Osobní pozvání na sobotní koncert pro hospic.Zámecký park bude oděn do podzimního.Skvělý zážitek zaručen.


Více
srp 02

Ponořeni do smíchu - show se smíchologem Petrem Fridrichem

21. srpna od 17:30 se v hospici uskuteční velmi zajímavé setkání pod vedení smíchologa Mgr. Petra Fridricha. Smíchologie je především vynikajícím nástrojem pro prevenci či překonání stresu, depresí, úzkostem, sezónních smutků a změn nálad a syndromu vyhoření.


Více
čec 24

Dostali jsme dopis

Dostali jsme dopis. Děkujeme za všechny zpětné vazby, které nám dáváte. Většinou jsou plné ocenění a vděčnosti. Tenhle dopis byl tak výjimečně motivující, že jsme se s jeho autorkami domluvili na zveřejnění. Abyste si udělali o naší práci obrázek a abychom se možná tak trochu věřejně pochválili.


Více
čec 04

Pavel Steidl & Dagmar Andrtová-Voňková

Datum konání: 29. 9. 2018

Světově proslulý kytarista Pavel Steidl společně s kytaristkou, skladatelkou a zpěvačkou Dagmar Andrtovou-Voňkovou zahrají 29. září v 19 hodin k 20. narozeninám Hospice svatého Lazara v nádherných prostorách Jízdárny zámku Kozel. Přijďte si pro nezapomenutelný umělecký zážitek.


Více
kvě 13

„Hospic na výšku” vymění svůj základní dopravní prostředek

Hospic svatého Lazara v Plzni letos na podzim projde kompletní rekonstrukcí obou výtahů, přibudou mu bezbariérové toalety pro veřejnost v přízemí a usnadní se přístup do budovy vozíčkářům.


Více
kvě 09

Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019

Jestli jste schopní organizátoři, čtěte! Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019. Více informací najdete mezi fotografiemi, které připomínají tu velmi povedenou loňskou.


Více