Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


dub 25

Den otevřených dveří

V úterý 25. dubna otevíráme dveře našeho hospice pro nejširší veřejnost, tentokrát i s promítám filmu. Více informací v přiloženém plakátku.


Více
bře 29

Vláda schválila legislativní zakotvení hospiců do českých norem

„Pro oblast péče o nevyléčitelně nemocné je to velký krok vpřed. Zakotvení této formy služeb je něco, co v českém právu dlouhodobě chybělo a mohlo to mít negativní vliv i na dostupnost paliativní, potažmo hospicové péče pro české pacienty,“ říká ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík k dnes projednané novele.


Více
bře 17

100 hodin canisterapie - hlasování v Tesco Plzeň Rokycanská

Naši milí hospicoví přátelé, v projektu Tesco v „soutěži“ tří vybraných neziskových organizací zatím vedeme!


Více
bře 14

Déma přijde zahrát

Muzikant Déma ze skupiny Znouzectnost k nám přijde zahrát pacientům a zaměstnancům (od 16:00 a budeme společně v kapli). Zván je kromě nich samozřejmě kdokoli. Případný benefiční koncert s Démou plánujeme.


Více
úno 25

Benefiční koncert - Ensemble Mathesius

Soubor Ensemble Mathesius bude v sobotu 25. února v kostele západního sboru ČCE v Plzni ve spolupráci s panem farářem Luďkem Korpou a Plzeňskou komendou Vojenského a špitálního řádu sv. Lazara Jeruzalémského pořádat benefici, jejíž výtěžek věnují Hospici svatého Lazara.


Více
led 17

Vyjádření podpory

Rádi zveřejňujeme jak poděkování rodinných příslušníků našich pacientů, kteří viděli naši práci dlouhodobě skutečně zblízka (paní Veronika Opatrná), tak ocenění naší práce, přicházející od zodpovědných politiků (náměstek primátora Martin Baxa). Každá podpora nás velice těší.


Více
led 12

Tři mladí a nesmělí králové v našem hospici

Naše pacienty navštívili tři mladí a nesmělí králové v našem hospici. Děkujeme!


Více
led 04

Slavnostní otevření po rekonstrukci

Podívejte se na kratičkou reportáž z listopadového otevření našeho hospice po rekonstrukci.


Více
pro 22

PF 2017

Všichni příbuzní pacientů, kteří u nás pobývali, naši podporovatelé, spolupracovníci, dárci!


Více
pro 12

Ekumenická bohoslužba

Tradiční ekumenická adventní bohoslužba v Hospici svatého Lazara se bude konat v pondělí 12. prosince od 16:00 hodin v kapli hospice. Bohoslužbu pořádají zástupci plzeňských církví. Všichni lidé dobré vůle jsou zváni.


Více