Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


srp 30

Hledáme ošetřovatele / ošetřovatelku

Hledáme ošetřovatele / ošetřovatelku, nástup možný ihned nebo po dohodě. 


Více
srp 13

TISKOVÁ ZPRÁVA: Nová ředitelka Hospice svatého Lazara

Mgr. Jan Souček po více než čtyřech letech odchází k 30. 9. 2019 z funkce ředitele Hospice svatého Lazara v Plzni za další pracovní výzvou. Správní rada vypsala výběrové řízení.


Více
srp 05

Půjčovna dočasně zavřená

Půjčovna kompenzačních pomůcek bude z důvodu dovolené ve dnech 8. 8. – 16. 8. 2019 mimo provoz. Omlouváme se za způsobené komplikace.


Více
čec 02

Výběrové řízení na pozici ředitel/ředitelka

Správní rada Hospice svatého Lazara, z.s. Sladkovského 2472/66a, 326 00 Plzeň


Více
kvě 10

Benefiční aukce 2019

Ostrý provoz zahájily webové stránky aukce, kde najdete vše potřebné včetně toho nejdůležitějšího - aukčního katalogu. Můžete si ho z pohodlí domova prohlížet jako byste si prohlíželi položky v eshopu. Ať se vám líbí: https://aukce.hsl.cz/


Více
dub 10

Hledá se recepční a sanitář(ka)

Láká Vás představa práce v hospici se skvělými lidmi, stát se skrze laskavé slovo a pochopení důležitou součástí hlubokých lidských příběhů? Hledáme sanitáře / sanitářku a recepční / recepčního. Ozvěte se.


Více
bře 20

Benefiční koncert - flétna a varhany v proměnách staletí

Datum konání: 23. 3. 2019

Máte rádi vážnou hudbu? Máte rádi náš hospic? Pak nesmíte chybět na benefičním kocertě, konaném v sobotu 23. 3. v Západním sboru ČCE v Plzni od 17 hodin.


Více
pro 04

Pomozte nám pohybem

Chodíte? Běháte? Jezdíte na kole nebo na vozíčku? Potom bychom od vás potřebovali pomoc! Nadace ČEZ nám daruje 100 tisíc korun na rekonstrukci koupelen pacientů, ale musíme si je do konce prosince "vypohybovat". Stáhněte si apliakci na http://www.pomahejpohybem.


Více
říj 23

Hospic v prostorech Rokycanské nemocnice

Už se to blíží. Za chvíli nás najdete v našem dočasném exilu v Rokycanech, protože v Plzni se bude bourat, abychom měli na jaře zbrusu nové výtahy. Držte nám prosím palce, bude to fuška. Ale určitě to zvládneme, my i pacienti.


Více
říj 01

Rokycany - zpáteční

Už dlouho to plánujeme, řešíme - a teď nastal čas dát to vědět celému širému světu. Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na pár měsíců celý hospic přestěhuje do prostor Rokycanské nemocnice.


Více