Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


úno 25

Benefiční koncert - Ensemble Mathesius

Soubor Ensemble Mathesius bude v sobotu 25. února v kostele západního sboru ČCE v Plzni ve spolupráci s panem farářem Luďkem Korpou a Plzeňskou komendou Vojenského a špitálního řádu sv. Lazara Jeruzalémského pořádat benefici, jejíž výtěžek věnují Hospici svatého Lazara.


Více
led 17

Vyjádření podpory

Rádi zveřejňujeme jak poděkování rodinných příslušníků našich pacientů, kteří viděli naši práci dlouhodobě skutečně zblízka (paní Veronika Opatrná), tak ocenění naší práce, přicházející od zodpovědných politiků (náměstek primátora Martin Baxa). Každá podpora nás velice těší.


Více
led 12

Tři mladí a nesmělí králové v našem hospici

Naše pacienty navštívili tři mladí a nesmělí králové v našem hospici. Děkujeme!


Více
led 04

Slavnostní otevření po rekonstrukci

Podívejte se na kratičkou reportáž z listopadového otevření našeho hospice po rekonstrukci.


Více
pro 22

PF 2017

Všichni příbuzní pacientů, kteří u nás pobývali, naši podporovatelé, spolupracovníci, dárci!


Více
pro 12

Ekumenická bohoslužba

Tradiční ekumenická adventní bohoslužba v Hospici svatého Lazara se bude konat v pondělí 12. prosince od 16:00 hodin v kapli hospice. Bohoslužbu pořádají zástupci plzeňských církví. Všichni lidé dobré vůle jsou zváni.


Více
pro 11

Koncert Kudrnatá kapusta

Přijďte s námi v neděli 11. prosince od 16:00 hodin pobýt a zaposlouchat se do profesionálně podaných barokních a moderních písní. Nejen pro naše pacienty bude připraven hodinový program s příjemnou hudbou pod vedením Václava Kapusty. 


Více
pro 01

Vánoční trhy

Kolik už máte pořízeno dárků? Vánoce klepou na dveře a není radno nechávat nákup na poslední chvíli.


Více
lis 30

Vzpomínáme na Václava Fessla

Doc. MUDr. Václav Fessl, CSc. (* 17. září 1932 Klatovy - +15. 11. 2016 Plzeň) byl vynikající anesteziolog a chirurg, zakladatel bakalářského studia ošetřovatelství při LF UK v Plzni


Více
lis 29

Giving Tuesday

Co je to Giving Tuesday? Možná jste využili velké slevy, které mnozí obchodníci nabízeli v rámci Black Friday. Nakupovat umíme. Ale umíme i nezištně dávat?


Více