Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > JAKÝ BYL DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

JAKÝ BYL DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍDatum konání:
19.4.2016

V úterý 19. dubna se do našeho hospice podívalo více než 70 návštěvníků - jak rodiny, které měly zájem o pobyt jejich blízkého, tak i naši kolegové DSC_0140.JPGz nemocnic a sociálních služeb v regionu a zástupci obcí a médií.

Všichni zájemci měli možnost si po skupinkách hospic prohlédnout, podívat se na fotografie a film o našem hospici i fotografie z novozélandských hospiců. V přízemí hospice na všechny čekalo občerstvení.

Rodinám, které se zajímaly o služby hospice, byly k dispozici naše sociální pracovnice a fyzioterapeutka, které jim podaly potřebné informace a vybavily je materiály potřebnými pro přijetí pacienta.

Na konkrétní dotazy k rozsahu péče, obsazení hospice, personálnímu vybavení ad. jsme odpovídali sociálním pracovníkům z nemocnice v Hořovicích, dvou oddělení i denního stacionáře FN Plzeň a úřadu v Radobyčicích. Navštívili nás zástupci odboru zdravotnictví krajského úřadu a ředitel odpověděl na dotazy redaktorce Plzeňského deníku. 

Velký dík patří našim dobrovolníkům, kteří připravili a celý den pečovali o občerstvení pro hosty, kolegyním, které neúnavně provázely naše hosty hospicem a zodpovídaly všechny dotazy, a všem ostatním kolegům, díky jejichž pomoci byl 19. duben opravdu příjemným otevřeným dnem.