Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rokycany - zpáteční

Rokycany - zpátečníUž dlouho to plánujeme, řešíme - a teď nastal čas dát to vědět celému širému světu. Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na pár měsíců Hospic svatého Lazara přesune ze svého místa v ulici Sladkovského (Plzeň – Slovany) do prostor Rokycanské nemocnice.

Přesun je dočasný. Po ukončení této dlouho plánované rekonstrukce se vrátíme zpět do nového. Pacienty, jejich blízké a zaměstnance budou čekat moderní výtahy, bezbariérový vchod s dálkově otevíratelným přístupem přímo ze dvora, bezbariérová toaleta v přízemí. Tedy další z věcí, které budou sloužit k bezproblémovému a komfortnějšímu chodu hospice.

Ačkoli těchto pár měsíců bude nepochybně znamenat o něco větší zátěž pro pacienty, rodiny i zaměstnance, „hospicoví lidé“ zůstávají a s nimi i nezměněná kvalita přístupu k pacientům, jejich rodinám a blízkým. Naší snahou je zachovat péči v takovém standardu, na jaký je veřejnost v kontextu Hospice svatého Lazara zvyklá.

Potřebujete vědět více? Obraťte se na ředitele Hospice svatého Lazara Mgr. Jana Součka T: 377 431 385 M: 603 471 603 E: soucek@hsl.cz

 

DL_informace_verejnost_new.png