Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


bře 01

Touch of Gospel pro Hospic svatého Lazara

Datum konání: 18. 3. 2018

Koncert plzeňského gospelového souboru Touch of Gospel pořádá kazatelská stanice Českobratrské církve evangelické - Kazatelská stanice Nýřany. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na provoz Hospice svatého Lazara.


Více
úno 26

Benefiční koncert pro Hospic svatého Lazara

Datum konání: 10. 3. 2018

Srdečně zveme na tradiční benefiční koncert pro Hospic svatého Lazara, který se uskuteční v sobotu 10. března od 17 hodin ve farním sboru ČCE Plzeň - západ (ul. Němejcova). Originální autorské „alternativně folkové“ písně zahrají Dva písaři, to jest náš lékař Martin Pachner a Láďa Pohořelý.


Více
led 26

Napište těm, které máte rádi

Připravili jsme unikátní příležitost, jak s námi můžete 20leté kulatiny Hospice svatého Lazara oslavit. Přispějte každý měsíc symbolických 20 korun a napište těm, které máte rádi.


Více
led 04

20 let fungování Hospice svatého Lazara

Přejeme všem našim přátelům a podporovatelům vyrovnaný a dobrý rok 2018. Kromě stého výročí založení Československa letos s vděčností oslavíme 20 let fungování našeho hospice.


Více
pro 06

Během aukce hospice se vydražilo přes 700 000 korun

V pátek 1. prosince se v prostorách Greensgate Golf klubu v Dýšině uskutečnila nevšední benefiční aukce, během níž se podařilo vydražit 53 z celkem 85 nabízených děl. Hospic svatého Lazara v Plzni, který akci pořádal, tak získal na svůj provoz přes 700 000 korun.


Více
lis 20

ZAK: Výtěžek z aukce obrazů a uměleckých předmětů podpoří provoz Hospice svatého Lazara

Nevšední benefiční aukce obrazů, grafik, skleněných objektů a šperků na podporu další činnost Hospice svatého Lazara v Plzni se uskuteční 1. prosince 2017 v prostorách Greensgate Golf klubu v Dýšině u Plzně.


Více
lis 20

Zahájení výstavy k benefiční aukci

Datum konání: 16. 11. 2017 - 30. 11. 2017

Už je to venku a velice se to autorům, potažmo kurátorkám Lucii Šiklové a Evě Chmelové povedlo! Ve čtvrtek 16. listopadu se konala v Galerii Klatovy Klenová nádherná vernisáž, kterou jsme zahájili Předaukční výstavu. Ta potrvá dva týdny a vyvrcholí 1.


Více
lis 14

Srdečně zveme na aukci

Datum konání: 1. 12. 2017

Na aukčním webu prozkoumejte, co bude k dražbě 1. prosince v Golf Clubu Dýšina a přijďte na ni. Uděláte si radost koupí krásného kusu umění a investovaná částka půjde ve prospěch našeho hospice. Aby se u nás pacientům vedlo ještě lépe než doposud.


Více
lis 16

Ekumenická bohoslužba

Datum konání: 18. 12. 2017

V pondělí 18. prosince od 16:00 hodin srdečně zveme na tradiční ekumenickou bohoslužbu do našeho hospice.


Více
lis 13

Hráči v hospici

Pořád se tady něco děje. Naši pacienti hrají prší, zdatně jim sekunduje naše Fanynka, nový přírůstek do hospicové rodiny. Máme radost, když naši pacienti mají radost.


Více