Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


led 04

20 let fungování Hospice svatého Lazara

Přejeme všem našim přátelům a podporovatelům vyrovnaný a dobrý rok 2018. Kromě stého výročí založení Československa letos s vděčností oslavíme 20 let fungování našeho hospice.


Více
pro 06

Během aukce hospice se vydražilo přes 700 000 korun

V pátek 1. prosince se v prostorách Greensgate Golf klubu v Dýšině uskutečnila nevšední benefiční aukce, během níž se podařilo vydražit 53 z celkem 85 nabízených děl. Hospic svatého Lazara v Plzni, který akci pořádal, tak získal na svůj provoz přes 700 000 korun.


Více
lis 20

ZAK: Výtěžek z aukce obrazů a uměleckých předmětů podpoří provoz Hospice svatého Lazara

Nevšední benefiční aukce obrazů, grafik, skleněných objektů a šperků na podporu další činnost Hospice svatého Lazara v Plzni se uskuteční 1. prosince 2017 v prostorách Greensgate Golf klubu v Dýšině u Plzně.


Více
lis 20

Zahájení výstavy k benefiční aukci

Datum konání: 16. 11. 2017 - 30. 11. 2017

Už je to venku a velice se to autorům, potažmo kurátorkám Lucii Šiklové a Evě Chmelové povedlo! Ve čtvrtek 16. listopadu se konala v Galerii Klatovy Klenová nádherná vernisáž, kterou jsme zahájili Předaukční výstavu. Ta potrvá dva týdny a vyvrcholí 1.


Více
lis 14

Srdečně zveme na aukci

Datum konání: 1. 12. 2017

Na aukčním webu prozkoumejte, co bude k dražbě 1. prosince v Golf Clubu Dýšina a přijďte na ni. Uděláte si radost koupí krásného kusu umění a investovaná částka půjde ve prospěch našeho hospice. Aby se u nás pacientům vedlo ještě lépe než doposud.


Více
lis 16

Ekumenická bohoslužba

Datum konání: 18. 12. 2017

V pondělí 18. prosince od 16:00 hodin srdečně zveme na tradiční ekumenickou bohoslužbu do našeho hospice.


Více
lis 13

Hráči v hospici

Pořád se tady něco děje. Naši pacienti hrají prší, zdatně jim sekunduje naše Fanynka, nový přírůstek do hospicové rodiny. Máme radost, když naši pacienti mají radost.


Více
lis 13

Udělejte nám radost zadarmo

Svátky jsou výjimečný čas, ale Vy jej můžete udělat ještě výjimečnějším. Proměňte letošní Vánoce na Vánoce na druhou, je to překvapivě snadné. Jistě se chystáte nakupovat dárky pro všechny, které máte rádi. Doufáme, že mezi ně patříme i my.


Více
říj 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Benefiční aukce a předaukční výstava

Na osmdesát umělců darovalo svá díla do aukce, která se bude konat 1. prosince ve prospěch našeho hospice. Ochota pečlivě oslovených autorů je dokladem toho, že umění umí být služebné, píše kurátorka Lucie Šiklová v úvodu katalogu, který je v elektronické podobě na adrese www.aukce.hsl.cz


Více
říj 15

Proklepni se – správné odpovědi

Datum konání: 15. 10. 2017

Správné odpovědi k testu, který dostali návštěvníci benefičního koncertu Musíme tam všichni:


Více