Drobečková navigace

Úvod > Podpora > Charitativní ponožky

Charitativní ponožky

Stylové ponožky s nápisem "nezůstanete sami" na plosce jsme si nechali vyrobit na zakázku, abychom jimi prezentovali náš hospic a z jejich charitativního prodeje získali další prostředky na provoz. Podívejte se, zamilujte se a vyberte sobě nebo svým přátelům.

Informace k objednávkám

Ponožky se asi před měsícem vyprodaly. Momentálně už nám konečně přicházejí nově upletené (hurááá!), ale nejsou dostupné úplně všechny vzory a objednávky se mezitím před Vánocemi nahromadily. Proto prosíme o trpělivost. Všichni děláme co můžeme, abyste svoje objednávky dostali co nejdříve. 

Objednávky vyřizuje Ivana Kašová, která je dostupná na e-mailu ikasovka@gmail.com a slibuje, že pokud objednáte dostupné vzory do 14. 12., do Vánoc Vám ještě přijdou.

Informace k platbám

Jakmile bude Vaše objednávka připravená, zašleme Vám informaci o tom, že můžete zaslat platbu. Peníze prosím zašlete až po této informaci. Až nám potvrdíte, že jsou peníze poslány, odešleme balíček. Na dobírku nezasíláme. Připočítáváme poštovné 80 Kč, což je náš průměrný náklad, abychom k Vám ponožky dopravili (navýšili jsme z ho z původních 50 Kč, které nám nepokryly výdaje). Osobně je možné vyzvednout objednávku v Plzni po předchozí domluvě s Ivou Kašovou (na výše uvedené e-mailové adrese), potom poštovné samozřejmě neplatíte.

Číslo účtu: 754 50 006 / 2700 do zprávy pro příjemce uvěďte: Jméno Příjmení - ponožky

Dárkový poukaz

Dárek lze ale vyřešit také koupí Dárkového poukazu (pro jeho objednávku, platbu a zaslání platí stejný postup jako u ponožek) s tím, že ponožky si obdarovaný vybere podle svého vkusu a vyzvedne (nechá zaslat) po Novém roce.

poukaz (1).jpg

Ponozky_Matej01.jpg

Ponozky_Matej02.jpg

Ponozky_Matej03.jpg

Ponozky_Matej08.jpg

Ponozky_Matej05.jpg

Ponozky_Matej06.jpg

Ponozky_Matej07.jpg

Ponozky_Matej04.jpg

Ponozky_Nezustanete_Sami.png

Ponozky_Vzornik_1_6_Domky_orez.png
Ponozky_Vzornik_7_12_Puntiky.png
 
Výtěžek z prodeje vždy použijeme k další výrobě a na částečné pokrytí provozu zařízení.