Drobečková navigace

Úvod > Podpora > Charitativní ponožky

Charitativní ponožky

Stylové ponožky s nápisem "nezůstanete sami" na plosce jsme si nechali vyrobit na zakázku, abychom jimi prezentovali náš hospic a z jejich charitativního prodeje získali další prostředky na provoz (1 kus stojí 50 Kč, pár tedy 100 Kč, z toho 50 % ceny ponožky tvoří výrobní náklady). Podívejte se, zamilujte se a vyberte sobě nebo svým přátelům.

Informace k objednávkám

Objednávky vyřizuje Ivana Kašová, která je dostupná na e-mailu dobrovolnici@hsl.cz Napište jí poptávaná čísla vzoru (Nr.1-12), velikosti (36-40 nebo 41-46) a počet kusů (chcete-li páry, napište to).

Jakmile bude Vaše objednávka připravená, zašle Vám Ivana informaci o tom, že můžete zaslat platbu. Peníze prosím zašlete až po této informaci. Až nám potvrdíte, že jsou peníze poslány, odešleme balíček. Na dobírku nezasíláme. Připočítáváme poštovné 80 Kč, což je náš průměrný náklad, abychom k Vám ponožky dopravili. Osobně je možné vyzvednout objednávku v Plzni po předchozí domluvě s Ivanou Kašovou (na výše uvedené e-mailové adrese), potom poštovné samozřejmě neplatíte.

Číslo účtu: 754 50 006 / 2700 a do zprávy pro příjemce uvěďte: Jméno Příjmení - ponožky

Dárkový poukaz

Chcete-li potěšit stylovým "ponožkovým dárkem", ale netroufáte si odhadnout, jaký vzor by se obdarovanému líbil, pořiďte mu Dárkový poukaz (pro jeho objednávku, platbu a zaslání platí stejný postup jako u ponožek, viz výše) s tím, že ponožky si obdarovaný následně vybere podle svého vkusu.

poukaz (1).jpg

Ponozky_Matej01.jpg

Ponozky_Matej02.jpg

Ponozky_Matej03.jpg

Ponozky_Matej08.jpg

Ponozky_Matej05.jpg

Ponozky_Matej06.jpg

Ponozky_Matej07.jpg

Ponozky_Matej04.jpg

Ponozky_Nezustanete_Sami.png

Ponozky_Vzornik_1_6_Domky_orez.png
Ponozky_Vzornik_7_12_Puntiky.png
 
Výtěžek z prodeje vždy použijeme k další výrobě a na částečné pokrytí provozu zařízení.