Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


říj 01

Mše svatá na svátek sv. Lukáše, patrona lékařů

Dovolujeme si Vás pozvat na mši svatou pro lékaře, případně i další zdravotníky, která se koná v našem hospici dne 18. 10. od 16:30 (svátek svatého Lukáše) – slouží emeritní biskup František Radkovský. Po mši bude připraveno malé občerstvení.


Více
zář 27

Osobní pozvání na sobotní koncert

Osobní pozvání na sobotní koncert pro hospic.Zámecký park bude oděn do podzimního.Skvělý zážitek zaručen.


Více
srp 02

Ponořeni do smíchu - show se smíchologem Petrem Fridrichem

21. srpna od 17:30 se v hospici uskuteční velmi zajímavé setkání pod vedení smíchologa Mgr. Petra Fridricha. Smíchologie je především vynikajícím nástrojem pro prevenci či překonání stresu, depresí, úzkostem, sezónních smutků a změn nálad a syndromu vyhoření.


Více
čec 24

Dostali jsme dopis

Dostali jsme dopis. Děkujeme za všechny zpětné vazby, které nám dáváte. Většinou jsou plné ocenění a vděčnosti. Tenhle dopis byl tak výjimečně motivující, že jsme se s jeho autorkami domluvili na zveřejnění. Abyste si udělali o naší práci obrázek a abychom se možná tak trochu věřejně pochválili.


Více
čec 04

Pavel Steidl & Dagmar Andrtová-Voňková

Datum konání: 29. 9. 2018

Světově proslulý kytarista Pavel Steidl společně s kytaristkou, skladatelkou a zpěvačkou Dagmar Andrtovou-Voňkovou zahrají 29. září v 19 hodin k 20. narozeninám Hospice svatého Lazara v nádherných prostorách Jízdárny zámku Kozel. Přijďte si pro nezapomenutelný umělecký zážitek.


Více
kvě 13

„Hospic na výšku” vymění svůj základní dopravní prostředek

Hospic svatého Lazara v Plzni letos na podzim projde kompletní rekonstrukcí obou výtahů, přibudou mu bezbariérové toalety pro veřejnost v přízemí a usnadní se přístup do budovy vozíčkářům.


Více
kvě 09

Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019

Jestli jste schopní organizátoři, čtěte! Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019. Více informací najdete mezi fotografiemi, které připomínají tu velmi povedenou loňskou.


Více
kvě 03

Plzeňský Hospic svatého Lazara oslavil v Papírně 20. narozeniny

Plzeňský Hospic svatého Lazara funguje nepřetržitě už 20 let. Kolektiv pracovníků tohoto zařízení doprovodil za tu dobu téměř čtyři tisíce umírajících z celého kraje.


Více
dub 20

Noc kostelů

Datum konání: 25. 5. 2018

Srdečně zveme každého na Noc kostelů do naší Kaple svatého Lazara. Připravili jsme pro Vás zajímavý a bohatý program:


Více
bře 15

Oslava 20 let Hospice svatého Lazara v Papírně

Datum konání: 25. 4. 2018

Plzeňský Hospic svatého Lazara funguje nepřetržitě už 20 let. Nebojíme se mluvit o tom, proč jsme tady: doprovodili jsme za tu dobu téměř čtyři tisíce umírajících z celého kraje. Jsme rádi, že sloužíme a naše práce nám dává smysl. To stojí za oslavu.


Více