Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


čec 24

Dostali jsme dopis

Dostali jsme dopis. Děkujeme za všechny zpětné vazby, které nám dáváte. Většinou jsou plné ocenění a vděčnosti. Tenhle dopis byl tak výjimečně motivující, že jsme se s jeho autorkami domluvili na zveřejnění. Abyste si udělali o naší práci obrázek a abychom se možná tak trochu věřejně pochválili.


Více
čec 04

Pavel Steidl & Dagmar Andrtová-Voňková

Datum konání: 29. 9. 2018

Světově proslulý kytarista Pavel Steidl společně s kytaristkou, skladatelkou a zpěvačkou Dagmar Andrtovou-Voňkovou zahrají 29. září v 19 hodin k 20. narozeninám Hospice svatého Lazara v nádherných prostorách Jízdárny zámku Kozel. Přijďte si pro nezapomenutelný umělecký zážitek.


Více
kvě 13

„Hospic na výšku” vymění svůj základní dopravní prostředek

Hospic svatého Lazara v Plzni letos na podzim projde kompletní rekonstrukcí obou výtahů, přibudou mu bezbariérové toalety pro veřejnost v přízemí a usnadní se přístup do budovy vozíčkářům.


Více
kvě 09

Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019

Jestli jste schopní organizátoři, čtěte! Hledáme koordinátora / koordinátorku benefiční aukce 2019. Více informací najdete mezi fotografiemi, které připomínají tu velmi povedenou loňskou.


Více
kvě 03

Plzeňský Hospic svatého Lazara oslavil v Papírně 20. narozeniny

Plzeňský Hospic svatého Lazara funguje nepřetržitě už 20 let. Kolektiv pracovníků tohoto zařízení doprovodil za tu dobu téměř čtyři tisíce umírajících z celého kraje.


Více
dub 20

Noc kostelů

Datum konání: 25. 5. 2018

Srdečně zveme každého na Noc kostelů do naší Kaple svatého Lazara. Připravili jsme pro Vás zajímavý a bohatý program:


Více
bře 15

Oslava 20 let Hospice svatého Lazara v Papírně

Datum konání: 25. 4. 2018

Plzeňský Hospic svatého Lazara funguje nepřetržitě už 20 let. Nebojíme se mluvit o tom, proč jsme tady: doprovodili jsme za tu dobu téměř čtyři tisíce umírajících z celého kraje. Jsme rádi, že sloužíme a naše práce nám dává smysl. To stojí za oslavu.


Více
bře 01

Touch of Gospel pro Hospic svatého Lazara

Datum konání: 18. 3. 2018

Koncert plzeňského gospelového souboru Touch of Gospel pořádá kazatelská stanice Českobratrské církve evangelické - Kazatelská stanice Nýřany. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na provoz Hospice svatého Lazara.


Více
úno 26

Benefiční koncert pro Hospic svatého Lazara

Datum konání: 10. 3. 2018

Srdečně zveme na tradiční benefiční koncert pro Hospic svatého Lazara, který se uskuteční v sobotu 10. března od 17 hodin ve farním sboru ČCE Plzeň - západ (ul. Němejcova). Originální autorské „alternativně folkové“ písně zahrají Dva písaři, to jest náš lékař Martin Pachner a Láďa Pohořelý.


Více
led 26

Napište těm, které máte rádi

Připravili jsme unikátní příležitost, jak s námi můžete 20leté kulatiny Hospice svatého Lazara oslavit. Přispějte každý měsíc symbolických 20 korun a napište těm, které máte rádi.


Více